Skip Navigation Linksاس ام اس افزار/حریم خصوصی افراد

ما متعهد هستیم که امنیت شما را بهبود دهیم، حریم خصوصی شما را حفظ کنیم و برای دادن امکان انتخاب و کنترل به شما وب سایتی ساده ایجاد نماییم.

خوب است بدانید

حریم خصوصی یعنی یک فرد یا گروه بتواند خود و یا اطلاعات مربوط به خود را مجزا کند و در نتیجه بتواند خود و یا اطلاعاتش را با انتخاب خویش در برابر دیگران آشکار کند. مرزها و محتوای آنچه خصوصی قلمداد می‌شود در میان فرهنگ‌ها و اشخاص متفاوت است، اما تم اصلی آنها مشترک است. حریم خصوصی گاه مربوط به ناشناس بودن، یعنی تمایل به گمنامی یا دور ماندن از عرصه عمومی است. انواع مختلف حریم خصوصی اقتصادی، حریم خصوصی پزشکی، حریم خصوصی در اینترنت و حریم خصوصی اطلاعات در نظر گرفته می‌شوند. درجهٔ خصوصی بودن اطلاعات بستگی دارد به اینکه عموم چگونه این اطلاعات را دریافت و با آن برخورد خواهند کرد که به نوبهٔ خود به شرایط زمان و مکان وابسته‌است. مفهوم حریم خصوصی بر مفهوم امنیت نیز تاثیر می‌گذارد مثلا از سوءاستفاده گرفته تا امنیت اطلاعات. هدف ما ارائه قوی‌ترین ابزارهای حریم خصوصی و امنیتی به شماست. امنیت و حریم خصوصی برای ما مهم است، ما می‌دانیم این موارد چقدر برای شما مهم هستند و برای بهبود آنها سخت تلاش می‌کنیم. سایت اس ام اس افزار حفاظت از اطلاعات شخصی شما را در مقابل حملات سایبری تضمین می کند.

در فضای آنلاین ایمن و مطمئن بمانید

ما برای تضمین امنیت بالا از آخرین تکنولوژی های کد گذاری و درهم سازی استفاده می کنیم. این در هم سازی که به طور خاص برای رمز ورود به پنل شما طراحی گردیده است این امکان را فراهم می کند که از افشا شدن آن به صورت کامل ممانعت به عمل آید. حتی در صورت درخواست مستقیم شخص شما، امکان نمایان شدن رمز وجود نخواهد داشت و تنها می توان آن را پس از چند مرحله احراز هویت به درخواست شما تغییر داد.

تمامی موارد ارسالی و دریافتی پنل شما منحصر به شما می باشد. هیچ یک از کاربران امکان دستیابی به پیامک های شما را نخواهند داشت. پیامک ها و مخاطبین شما به گونه ای در بانک های اطلاعاتی اس ام اس افزار نگهداری و حافظت می شوند که تا حد امکان در برابر حملات اینترنتی و بد افزار ها در امان خواهند بود.