Skip Navigation Linksاس ام اس افزار/چرا اس ام اس افزار ؟

گروه اس ام اس افزار و كارشناسان مالی ، فنی و تجاری این شركت فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به فعالان بازارهای مالی آغاز نموده و هم اكنون نیز سعی خود را در راستای توسعه و سازماندهی شركت در سطح گسترده تر قرار داده است. سایت اس ام اس افزار همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط آن فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است.

نکته مهم در این است اس ام اس افزار بنا به درخواست مشتری هر قابلیت جدیدی که برای ارسال sms بخواهد، طراحی کرده و در اختیار مشتری قرارمی دهد.

نرم افزار مدیریت اس ام اس در بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نصب و راه اندازی شده است. به علت طراحی بسیار ساده و امکانات کاربردی که این نرم افزار دارد تعداد زیادی از شرکت ها و سازمان ها از این بسته نرم افزاری استقبال چشمگیری داشته اند. سعی شده است متناسب با نیاز شرکت ها، اداره ها، دانشگاه ها و مشاغل خصوصی این بسته طراحی گردد و بر اساس نظر سنجی که از مشتریان مصرف کننده داریم امکانات جدید به نرم افزار اضافه گردد و به این صورت توانسته ایم هر چه بیشتر رضایت مشتریان محترم را جلب کنیم.

 • سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت
 • پیامک شما در سیستم ما گم نمی شود!
 • صدها امکانات مختلف می توانید داشته باشید.
 • محدودیت زمانی برای ارسال پیامک وجود ندارد.
 • سایت ما بصورت لحظه‌ای به روز رسانی می‌شود.
 • برای مشاغل مختلف سیستم های مختلفی داریم.
 • سیستم پیامک شما به 4 سرور پشتیبان نیز وصل می شود.
 • در هر ثانیه تا بی نهایت پیامک می توانید بصورت همزمان ارسال کنید.
 • همه آدرس ها و شماره هایی که امروز به آن نیاز دارید در دسترس شماست.
 • تمامی پیامک ها به گوشی های روشن همراه اول، ایرانسل، تالیا و ... می رسد.
 • اطلاع رسانی پیامکی شما بدون محدودیت تعداد تنها در عرض 1 الی 5 ثانیه اتفاق می افتد.
 • ما بر خلاف سایر سرویس دهندگان بر پایداری شما برای ارسال پیامک بسیار حساسیم.

امکان ارسال اس ام اس های طولانی :

عیب بزرگی که اکثر سایت های اس ام اس ایرانی دارند این است که شما فقط می توانید اس ام اس هایی با کاراکترهای از پیش تعریف شده بفرستید. و اگر اس ام اس شما بیشتر از تعداد پش بینی شده شود تنها تا همان محدودیت کاراکتر ارسال خواهد شد و شما مجبور هستید بقیه پیام خود را مجددا برای شخص ارسال کنید. در حالی که در این سایت اگر پیام های شما بیشتر از کاراکترهای تعریف شده شود، اس ام اس شما به طور اتوماتیک به چند قسمت تقسیم می شود. (دقیقا همانند اس ام اس های طولانی که با موبایل ارسال می کنید)

اطلاع از وضعیت پیام های ارسال شده یا Delivery Report :

یکی دیگر از امکانات جالبی که این سایت به شما ارائه می دهد، امکان اطلاع از وضعیت پیام (Delivery Report) می باشد. توجه داشته باشید که پیامی که در همه سایت ها مبنی بر ارسال موفقیت آمیز پیام شما ، پس از ارسال به نمایش در می آید به معنای Delivery Report نمی باشد بلکه آن پیغام تنها شما را از ارسال موفقیت آمیز پیام به سرور سایت مطلع می کند، نه گزارش پیام رسیده به شخص .

کاربر مداری :

در طراحی این سایت حداقل ها در نظر گرفته شده است تا هر کاربر تازه کاری بتواند به وسیله آن از پنل استفاده کند و در صفحات آن به پیمایش بپردازد و عملیات مورد نظر خود را انجام دهد. اس ام اس افزار شرکتی است که با توجه به نیاز روزانه یک کاربر ایرانی پنل خود را طراحی نموده است. شاید پنل های زیادی در سطح جهانی و در دنیای گسترده اینترنت وجود داشته باشند که امکانات زیادی در خود جای داده باشند؛ ولی این پنل ها نمی توانند نیاز یک کاربر ایرانی را مرتفع سازند. چرا که سلایق و نیازهای کاربر ایرانی با سایر کاربران متفاوت بوده و البته بسیاری از خدمات اینترنتی است که متعلق به ایران بوده و در راستای ایجاد دولت الکترونیک و یا سایر خدماتی که توسط شرکت های خصوصی جهت سادگی مراجعات بصورت اینترنتی ارائه می‌شود. بنابر این ما بهترین راه حل را برای شما پیدا کرده‌ایم. می توانید آن را با سلیقه خود سفارشی کنید. چون این سایت برای رفع نیاز کاربران طراحی شده نه به عنوان یک سایت که اطلاعاتی خاص را به مخاطب انتقال دهد، بنابراین جلب رضایت کاربران و رفع حداکثر نیاز آنان از جمله اهداف SMSAfzar است که در این راستا از نظرات تمامی کاربران با کمال میل استقبال می نماید.

در هر کجای ایران با شما

پس از اینکه در سایت ثبت نام کردید در هر کجای ایران که باشید می توانید از پنل استفاده کنید بدون حضور فیزیکی با شما ثبت قرارداد می کنیم. ما به دنبال نیازهای شما گشته و در زمان مراجعه شما سریعا آنها را به شما ارائه می کنیم. کار ما جستجوی نیازهای فردای شماست ، تا فردا در هنگام مراجعه شما، آنها را به شما ارائه کنیم. ما نیازها را پیش بینی کرده و لینک آن را تهیه و در صفحات سایت برایتان ارائه می دهیم. استفاده از جدید ترین متد های برنامه نویسی و گرافیک جهت سهولت کار و آسایش شما. برنامه نویسان حرفه‌ای سایت، بر اساس جدیدترین متد برنامه نویسی و گرافیک سعی در راه اندازی و بهبود سایت به بهترین شکل ممکن دارند تا اطمینان خاطر جهت استفاده از سایت چه از نظر سهولت استفاده و سرعت Load شدن سایت و چه از نظر امنیت سایت را به شما ارائه دهند. محیط کاملا گرافیکی به طوری که کاربران با اشتیاق و علاقه خاصی به کار در سایت می پردازند. استفاده از رنگ های جذاب و طراحی مدرن و قالب بندی منظم سایت، پشتیبانی توسط سرور کانادایی پر قدرت IranGate و سرور یدکی کانادا و دارای مجوز فعالیت از ثبت شرکت ها به شماره ثبت 44751 از دیگر خدمات ما است. راحتی و سرعت بالای کار با سایت به خاطر پشتیبانی توسط سرورهای قدرتمند و پر سرعت و طراحی و قالب بندی حرفه ای آن به طوری که هنگام کار با سایت نهایت لذت را احساس خواهید کرد.