Skip Navigation Linksاس ام اس افزار/بانک پیامک های مناسبتی
حلول ماه رجب
رجب آمد رجب آمد رجب از بهر من آمد اين رجب چه مهربونه برام از خدا مي خونه
حلول ماه رجب، بهارعاشقان و دلدادگان حريم كبريايي مبارک باد.
رجب از راه مي رسد، قدر حضورش را بدانيد كه ناگاه خواهيم ديد در حال وداع است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد
رجب يعني اشک توبه در قنوت خواندنش با نام غفار الذنوب شعبان يعني چشمها هم در رکوع شرمگين از نام ستار العيوب رمضان يعني سر سجود و دل سجود ذکر يارب يارب از عمق وجود
ديباچه ي عشق و عاشقي باز شود دلها همه آماده ي پرواز شود با بوي معطر ماه رجب شور و شعف خدايي آغاز شود
ماه رجب و ماه نزول بركات است پيوسته سرود رجبييون صلوات است اللّهمّ صلّ علي محمّد و آل محمّد و عجّل فرجهم
كساني كه دل درگرو محبت خدا نهاده اند، لحظه شماري مي كنند تا با ورود به ماه رجب و بهره مندي از بركات آن، به درك فيوضات ماه عظيم شعبان موفق شوند و پس از آن بتوانند مدال لياقت ورود به ضيافت الهي در ماه رمضان را دريافت نمايند.
رعايت كنندگان حرمت ماه رجب و عاملين به اعمال آن را " رجبيون" نامند. همانا كه در قيامت فرشته اي ندا مي دهد:" أين الرجبيون" كجايند افرادي كه ماه رجب را محترم شمرده و اعمالي از آن را انجام داده اند.
حديث قدسى: ماه (رجب)، ماه من ، بنده، بنده من ، و رحمت ، رحمت من است ؛ هر كه در اين ماه مرا بخواند ، اجابتش كنم و هر كه حاجت آورَد ، عطايش كنم . حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
ماه رجب؛ ماه توحيد و هم نشيني با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
امام خميني(ره) : شرافت ماه رجب در زبان ها ، در بيان ها، درعقلها و در فكرها نگنجد. رجب ماه دعا و استغفار است و سفارش زيادي به استغفار در اين ماه شده است.
حديث قدسى: ماه رجب را ريسمانى ميان خود و بندگانم قرار داده‏ام ؛ هر كس به آن چنگ زند ، به وصال من رسد. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
مقام معظم رهبري : انسان بايد در ماه رجب و شعبان خود را شست‌و شو بكند تا بتواند در ماه رمضان بر سرِ سفره‌ى الهى وارد شود و از آن سفره متنعّم گردد و فيض ببرد.
پيامبر اکرم (صلى ‏الله‏ عليه ‏و‏ آله) : رجب ماه بارش رحمت الهى است. خداوند در اين ماه رحمت خود را بربندگانش فرو مى‏ريزد.حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد
مقام معظم رهبري : در اسلام فرصت‌هايى براى ارتباط ويژه با خداوند متعال معين شده است. يكى از اين فرصت‌ها ماه رجب است. ماه رجب را قدر بدانيد.
ماه رجب فصل روئيدن جوانه هاي عاشقانه زيستن و ماه شست و شوي دل و جان از زنگارهاي گناه و غفلت، و آماده شدن براي ورود به ضيافت الله اعظم است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
گل آريد و گل ريزيد ماه رجب آمد انگار که بر باده خورانش طرب آمد گل بوييد و گل جوييد که باز هم هنگامه غفران الهي رجب آمد
ماه رجب ماه هني آمده بعثت شيرين نبي آمده شاد شو اي شيعه دوباره که چون ماه ولادت علي آمده
دوستان مژده كه آماده بساط طرب است طرب ماست كه خالي ز ملال و تعب است هر كجا خلقت پاك است بشر يا كه ملك همه در وجد و سرورند كه ماه رجب است
حديث قدسى: ماه رجب را ريسمانى ميان خود و بندگانم قرار داده‏ام ؛ هر كس به آن چنگ زند ، به وصال من رسد. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
بيا كه مژده رحمت رسيد و خواند سروش سرود تهنيت خسرو خجسته نسب هلال ماه رجب شد چو از افق پيدا در آمد آن مَه من با هزار وجد و طرب ز برج علم، درخشان ستاره‌اي بدميد كه مِهر و مَه ز فروغش به حيرت‌اند و عجب
هلال ماه رجب! ناز کن به ماه تمام ز يازده مه ديگر تو را سلام سلام سلام بر تو که در دامن تو مي‌تابد فروغ حسن خدا از جمال چار امام ولادت دو محمد، ولادت دو علي کدام ماه، چنينش سعادت است و مقام؟
پيامبر اکرم (صلى‏الله‏عليه‏و‏آله): در بهشت قصرى است كه جز روزه داران ماه رجب وارد آن نمى‏شوند . حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
ماه رجب ماه خدا است و در آن، رحمت الهى بر بندگان پيوسته و انبوه ريزش مي‌كند.
ماه رجب، رشته پيوند از پا فتادگان طريق دوست با اوست. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
حلول ماه رجب المرجب ، ماه ريزش باران رحمت الهي بررجبيون مبارک
رجب هنگامه راز و نياز است براي عاشقان فصل نماز است رجب درگاه غفران الهي براي بندگانش باز باز است
در زلال آفتاب نگاه خداوند، قنوت عشق را عاشقانه به زمزمه مي نشينيم، در ماه رجب که سجاده اي به وسعت هستي گسترده است مرا از دعايتان بي نصيب مگذاريد.
ماه رجب آمده در‌هاي آسمان را براي پذيرش تضرع‌هاي عاشقانه‌ بندگانِ ذات اقدس الهي مي‌گشايند، نگاهت به آسمان باشد. التماس دعا
رجب بهانه اي است براي دوستي با خدا ، لحظه هايت سرشار از اين دوستي باد.
فرا رسيدن ماه رجب ، ماه نيايش و روزهاي بارش چشم هاي خاکيان بر شما آسمانيان مبارک باد و التماس دعا در لحظات قشنگ خلوتتان.
دل را ز علي اگر بگيرم چه کنم بي مهر علي اگر بميرم چه کنم فردا که کسي را به کسي کاري نيست دامان علي اگر نگيرم چه کنم حلول ماه مبارک رجب، ماه امام علي(عليه السلام) مبارک باد.
فرشته ها در ماه رجب براي آزادي انسانها از دستان شيطان و بخشش معاصي و بردن آنها به ملکوت مسابقه داده و منتظر نداي بنده هاي خدا هستند.حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
امام كاظم (عليه‏السلام): رجب ماه بزرگى است كه خداوند پاداش نيكى‏ها را در آن دو چندان و گناهان را پاك مى‏كند. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.
حلول ماه مبارک رجب، ماه مولاي متقيان، اميرالمؤمنين (عليه السلام) بر شما مبارک باد.
حلول ماه مبارک رجب، ماه مناجات و بندگي و ماه خانه تکاني دل ها، بر مشتاقان کوي دوست مبارک باد.